Замовити зворотній дзвінок

  EDELVIKA
  DESIGN & MANUFACTURE
  MADE IN UKRAINE

  Протягом останніх років вишиванка користується підвищеним попитом не тільки на території України, а й далеко за її межами. Вона навіть увійшла в топ-10 найпопулярніших речей.

  З давніх часів вишиванка вважається уособленням творчості та натхнення українського народу. Є оберегом, символом любові та вірності, чистоти та духовності. З прадавніх часів вишиванка зазнала суттєвих змін в дизайні. Вона ввібрала в себе сучасні модні тенденції, які зробили її такою популярною сьогодні. Зміни стосувались не лише тканини, орнаменту, кольору чи фасону, а також призначення, використання та поєднання з іншими предметами гардеробу. Попри шалену популярність вишиванки, мало хто знайомий з особливостями виробництва та пошиття глибоко символічного одягу для українців, що є культурною та духовною спадщиною всієї нації.

  Сьогодні ми привідкриємо завісу та познайомимо вас з усіма процесами через які проходить вишиванка до того моменту як ви отримали омріяну та унікальну річ, яка буде приносити вас задоволення та захищати вас від усього злого.

  Сакральне наповнення орнаментів є енергетично потужним і містить в собі символи здоров’я, довголіття, любові та достатку.

  Творча майстерня

  Особливість та унікальність нашого бренду полягає в тому, що ми розпочинаємо з виготовлення тканини та закінчуємо готовим одягом.
  Творчим осередком на виробництві є експериментальний цех. Саме тут, у креативному тандемі художників, дизайнерів та конструкторів створюються моделі одягу для майбутніх колекцій. Можливості виробництво дають змогу для творчої реалізації.

  Модельєри, конструктори та дизайнери працюють в творчому тандемі. Все починається з ескізу, який після опрацювань буде втілено в життя. Після погодження усіх нюансів стосовно моделі, творча група обирає тканину, фурнітуру та стилістику вишивки. Крок за кроком, з’являється експериментальний зразок, який потім буде взірцем для цілої партії в даній моделі. У повітрі панує творча атмосфера, затишок та легкість, які так необхідні для творчості.

  Експериментальний зразок оцінюють технологи, далі відбувається примірка на модель та за необхідності вносяться зміни, чи то в лекала, чи то в вишиті елементи, чи в матеріали з яких його виготовлено.

  Фотостудія

  Творча група має у своєму розпорядженні фотостудію, де і відбувається зйомка усіх колекцій, що дає вас змогу детально все роздивитись і покрутити з різних сторін в нашому інтернет-магазині, закохатись у виріб та придбати його собі або ж у подарунок.

  Виробництво

  Фотостудія
  Творча група має у своєму розпорядженні фотостудію, де і відбувається зйомка усіх колекцій, що дає вас змогу детально все роздивитись і покрутити з різних сторін в нашому інтернет-магазині, закохатись у виріб та придбати його собі або ж у подарунок.

  2. Ткацький цех
  Основа для тканини передається в ткацький цех, де власне і з’являється сурова, неоздоблена тканина.

  3. Оздоблення тканини
  Це сушильно-розширяльна мишина, на ній тканина проходить фінальне оздоблення. Тут вона термостабілізується, просушується, відбілюється і т.п.

  4. Експериментальний зв’язок
  Перед ти як пофарбувати 800-1000 метрів тканини в певний колір – наша лабораторія профарбовує маленький зразок і отриманий результат порівнює з каталогом еталонних кольорів Pantone, щоб переконатись, що вийшов точно такий колір як ми хотіли або замовник замовив.

  5. Фарбування
  Отримавши тканину, підготовлену до фарбування, переміщаємо її в оздоблювальний цех. Власне сам процес фарбування проходить в так званих джигерах – маємо 3 атмосферні (призначені для фарбування натуральних тканин) та 1 високотемпературний (призначений для фарбування штучних тканин, а саме поліестеру та його сумішей).

  6. Контроль
  Особливу увагу приділяємо відповідності якості тканини та одягу заявленим нормам та стандартам. Лабораторія оснащена усім необхідним обладнанням для отримання об’єктивних результатів в найкоротші терміни.

  7. Розкрійний цех
  У розкрійному цеху тканина, згідно з розрахунками конструкторів, настилається шарами на розкрійні столи. На верхній шар настилу накладаються роздруковані лекала, і по них викроюються деталі, застосовуючи пересувні та стаціонарні розкрійні ножі чи автоматизовані розкрійні комплекси. Викроєні деталі передаються у швейний цех.

  8. Вишивальний цех
  Якщо вибір з вишивкою, то покроєні деталі переміщають у вишивальний цех. Тут і відбувається процес створення усієї вишивки.

  9. Швейний цех
  У швейному цеху, відповідно до раніше розробленої документації, а саме – технологічної карти, деталі крою переміщаються згідно технологічної послідовності. На даному етапі усі деталі зшиваються і з’являється готовий виріб.

  10. Контроль
  Готові вироби проходять контроль якості, де ретельно перевіряється якість пошиття та відсутність будь-яких дефектів. І тільки потім передаємо на пакування та переміщуємо на склад.

  Ми чекаємо на вас у наших фірмових магазинах за адресою:
  вул. Карбишева, 2, м. Луцьк
  а також на ваші замовлення в інтернет-магазині edelvika.com, які з задоволенням доставимо по всій території України та за її межі.