Замовити зворотній дзвінок

  Обмін та повернення

  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) в тому числі тканини, тюлегардинні і мереживні полотна тощо. Тому, ви можете повернути або обміняти тільки тканину невідповідної якості:

  Деталі обміну або повернення товару неналежної якості

  Якщо придбана тканина має істотні недоліки покупець має право на повернення сплаченої суми за товар, або заміну на такий же або аналогічний товар відповідної якості, з числа наявних у виробника. Для задоволення однієї з цих вимого покупцю необхідно заповнити заяву.

  Обмін або повернення можливі лише в тому магазині, де була здійснена покупка. Повернення тканин, які були відправлені “Новою Поштою”, теж приймаються через дану службу.

  При поверненні за допомогою служби доставки “Нова пошта” ви відправляєте нам тканину разом з заповненою заявою (зразок ви можете скачати вище) і документом, підтверджуючим факт покупки (товарний або фіскальний чек) .

  Якщо, товар був придбаний в нашому роздрібному магазині, то заяву ви можете оформити в цьому магазині. З собою необхідно мати документ, що підтверджує вашу особу (паспорт) та чек.

  Всі витрати, пов’язані з поверненням/обміном товару неналежної якості, несе продавець;

  “Новою поштою” тканину потрібно надсилати за адресою:

  м. Луцьк,; відділення “ Нової пошти” № 3 (пр-т Соборності 1-А)

  ПрАТ “Едельвіка”

  тел. +380332786042.

  Повернення або обмін товару належної якості:

  Стаття 9. Згідно Закону України “Про захист прав споживачів”:

  Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний в наступних випадках:

  1. Якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

  2. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

  3. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

  Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов’язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

  При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що при поверненні товару належної якості, клієнт сплачує вартість усіх пересилок за власний рахунок.

  Повернення або обмін товару неналежної якості:

  Стаття 8. Згідно Закону України “Про захист прав споживачів”. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості:

  1. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:

  1) пропорційного зменшення ціни;

  2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;

  3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

  У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов’язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

  1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;

  2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.

  Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

  Якщо в результаті експертизи встановлено, що недоліки товару виникли з вини покупця, то він зобов’язаний відшкодувати витрати, пов’язані з проведенням експертизи. Усунення недоліків, які виникли внаслідок неправильної експлуатації, також проводиться за рахунок покупця.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що при поверненні товару неналежної якості, витрати на пересилку товару з браком, Едельвіка оплачує за свій рахунок.

  Часті запитання та відповіді

  Чи шиєте ви одяг на замовлення?

  Так, ми приймаємо різні типи замовлень, проте не в одиничному екземплярі, а великими партіями, так як ми зорієнтовані на масове виробництво одягу та тканини.

  Чи сідає тканина після прання?

  При правильному догляді за речами та дотриманні усіх рекомендацій, які ви можете знайти в описі до кожного виробу на сайті, або ж у вкладеній брошурі з придбаним вами товаром, тканина не сяде та збереже якомога довше свій первинний вигляд.

  Які умови доставки та оплати за кордон?

  Ми відправляємо замовлення за кордон службою Укрпошта. Відправка здійснюється після 100% передоплати за ваше замовлення + оплата за доставку Укрпошти, яка розраховується при реєстрації посилки та додається до суми оплати за сам товар. Відповідно, ви оплачуєте вартість товару та вартість доставки наперед, після чого ми відправляємо посилку.

  Чи відправляєте замовлення накладним платежем?

  амовлення відправляємо лише при 100% передоплаті. На нашому сайті ви можете знайти усю інформацію про нашу компанію, сертифікати якості, відгуки клієнтів та бути впевненими у своїй довірі до нас.

  Чи ви є платником податку ПДВ?

  Так, наша компанія має свідоцтво платника ПДВ. Всю інформацію ви можете переглянути на нашому сайті в розділі «Оферта».

  Що робити, якщо товар було пошкоджено під час перевезення?

  Якщо при перевезенні посилки пошкоджується товар, відповідальність за це несе транспортна компанія. Тому, радимо вам перевіряти ваше замовлення не відходячи від терміналу та у присутності працівників транспортної компанії. У випадку виявлення пошкоджень, зв’яжіться з нашим менеджером за контактним номером +38(067)343-86-07

  Чи можна оплатити замовлення по номеру картки?

  Замовлення оплачуються за номером розрахункового рахунку компанії, що не займе у вас багато часу!

  Не знайши своєї відповіді? Задайте нам питання, і ми Вам відповімо на пошту